Boekverloting

  11 maart 2024

“Kasper” is een aangrijpend verhaal dat de strijd van Kasper tegen kanker op een eerlijke en ontroerende manier beschrijft. Het boek belicht de ongelofelijke positiviteit van Kasper, ondanks de zware uitdagingen waarmee hij wordt geconfronteerd. Door de woorden van Jeroen krijg je een diepgaand inzicht in de rauwe realiteit van deze strijd. De momenten van pijn en verdriet maar ook de veerkracht en vreugde die ze vinden in de kleinste dingen.

Zou u graag dit inspirerende boek willen lezen, stuur dan een mailtje met uw adresgegevens naar steunpunt@uitvaartvereniging.org. Onder de inzendingen worden twee exemplaren verloot.

Op zaterdag 16 maart vindt in het Olympisch Stadion in Amsterdam ‘De 538 Ochtendrun’ plaats; een sponsorloop om geld op te halen voor de actie van Jeroen van Veen, beter bekend als de Sponsorloper. Jeroen rent al sinds 24 maart 2023 elke dag gemiddeld 10 kilometer hard om geld in te zamelen voor het Prinses Máxima Centrum voor kinderoncologie, het onderzoeksziekenhuis in Utrecht waar alle kinderen met kanker in Nederland behandeld worden. Wilt u Jeroen steunen in zijn missie: https://tikkie.me/pay/HetMaxima/juipdE736FMwNqjyZRdz5f

Zomervakantie

Vanwege de zomervakantie is het steunpunt voor leden van 19 juli tot en met 18 augustus niet bereikbaar. De ledenconsultent is niet bereikbaar per telefoon. U kunt wel een mail sturen naar steunpunt@uitvaartvereniging.org, deze wordt dan ná 18 augustus in behandeling genomen. Heeft u dringend advies nodig i.v.m. een aanstaand overlijden, belt u dan 088-335...