‘Koffiedrinken met de notaris’ dinsdag 13 februari in Purmerend

  5 februari 2024

Veel mensen hebben vragen over uitvaart en erfrecht. Toch is de drempel om naar een uitvaartonderneming of een notaris te gaan soms best hoog. Daarom organiseren wij in een informele sfeer, onder het genot van een kopje koffie, een bijeenkomst waarin u vragen kunt stellen aan notaris Hofstee van https://abmaschreurs.nl/ en Ledenconsulent Mariska van Aarst van Uitvaartvereniging Associatie & IJmond.

Aan bod komt onder andere:
– Wat is het verschil tussen een levenstestament en een testament
– Wie erft er van mij als ik geen testament heb
– Hoe kan ik mijn uitvaartwensen vastleggen

De bijeenkomst vindt plaats in het uitvaartcentrum van Associatie & IJmond DELA aan Purmerweg 94 in Purmerend, van 19.00-21.00 uur. De toegang is gratis.

Programma:
18.45 – 19.00 Inloop
19.00 – 19.45 Levenstestament
19.45 – 20.00 Pauze
20.00 – 20.45 Testament
20.45 – 21.00 Uitvaartwensen

Na afloop is er ruimte voor persoonlijke vragen.

‘Koffiedrinken met de notaris’ dinsdag 13 februari in Purmerend

Veel mensen hebben vragen over uitvaart en erfrecht. Toch is de drempel om naar een uitvaartonderneming of een notaris te gaan soms best hoog. Daarom organiseren wij in een informele sfeer, onder het genot van een kopje koffie, een bijeenkomst waarin u vragen kunt stellen aan notaris Hofstee van https://abmaschreurs.nl/ en Ledenconsulent Mariska van Aarst...