Welkom voormalige leden Barbara Zaandam

Welkom Uitvaartvereniging Barbara Zaandam

  23 februari 2023

Door opheffing van Begrafenisvereniging Barbara Zaandam zijn alle leden aangemeld bij onze vereniging. En we heten u allen van harte welkom.

Woensdag 22 februari is een mailing naar een groot aantal van deze leden verstuurd. Deze mailing is afgebroken toen we erachter kwamen dat postcode en adressen niet matchten. Begin volgende maand wordt dit automatisch hersteld en ontvangen alle leden een nieuwe brief. Onze excuses voor het ongemak.

Mochten er andere vragen zijn of wilt u een wijziging doorgeven dan graag via steunpunt@uitvaartvereniging.org. Vermeld hierbij a.u.b. uw volledige naam en adresgegevens.

Nogmaals van harte welkom.

10 december π™’π™šπ™§π™šπ™‘π™™π™‡π™žπ™˜π™π™©π™Ÿπ™šπ™¨π˜Ώπ™–π™œ – De dag van het overleden kind

Wereldwijd komen mensen bij elkaar, op de 2e zondag in december, om overleden kinderen te herdenken en steken zij om 19.00 uur een kaarsje aan.Omdat we in verschillende tijdzones leven worden er die dag, ieder uur ergens op de wereld, kaarsen aangestoken voor overleden kinderen. Zo ontstaat een golf van licht die de aarde gedurende …

Welkom voormalige leden Barbara Zaandam Lees meer »