‘Koffiedrinken met de notaris’ dinsdag 14 november in Castricum

  17 oktober 2023

Veel mensen hebben vragen over uitvaart en erfrecht. Toch is de drempel om naar een uitvaartonderneming of een notaris te gaan soms best hoog. Daarom organiseren wij in een informele sfeer, onder het genot van een kopje koffie, een bijeenkomst waarin u vragen kunt stellen aan de notaris en een medewerker van Uitvaartvereniging Associatie & IJmond.

Ledenconsulent Mariska van Aarst en een notaris van HJ Notariaat vertellen u onder andere meer over:
– Wat is het verschil tussen een levenstestament en een testament
– Wie erft er van mij als ik geen testament heb
– Hoe kan ik mijn uitvaartwensen vastleggen

De bijeenkomst vindt plaats in het uitvaartcentrum van Associatie & IJmond DELA aan Onderlangs 1 in Castricum, van 19.00-21.00 uur. De toegang is gratis.

Programma:
18.45 – 19.00 Inloop
19.00 – 19.45 Levenstestament
19.45 – 20.00 Pauze
20.00 – 20.45 Testament
20.45 – 21.00 Uitvaartwensen

10 december π™’π™šπ™§π™šπ™‘π™™π™‡π™žπ™˜π™π™©π™Ÿπ™šπ™¨π˜Ώπ™–π™œ – De dag van het overleden kind

Wereldwijd komen mensen bij elkaar, op de 2e zondag in december, om overleden kinderen te herdenken en steken zij om 19.00 uur een kaarsje aan.Omdat we in verschillende tijdzones leven worden er die dag, ieder uur ergens op de wereld, kaarsen aangestoken voor overleden kinderen. Zo ontstaat een golf van licht die de aarde gedurende …

‘Koffiedrinken met de notaris’ dinsdag 14 november in Castricum Lees meer »